Odwiedziny

447352
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie odwiedziny
114
428
542
319201
12748
16261
447352
Your IP: 157.55.39.34
Server Time: 2016-08-30 07:19:11

Goście

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

wolontariusz.org

UWAGA RODZICE KLASY PIERWSZEJ SPORTOWEJ

 

Badanie do klasy sportowejodbędzie się w naszej szkole na początku roku szkolnego
lub w Przychodni Sportowo-Lekarskiej,

ul. Sienkiewicza 108-110 Wrocław, tel 71 3282892 88

(ze skierowaniem od lekarza rodzinnego- badania bezpłatne, więcej informacji pod nr telefonu)

 

Aktualna lista uczniów przyjętych do klas pierwszych Publicznego Gimnazjum
w Obornikach Śląskich na rok szkolny 2016/2017

 

 

 

1a
rozszerzone zajęcia matematyczno - przyrodnicze
wychowawca Justyna Kilińska
l.p Nazwisko Imię
1 Antolak Agata
2 Brykarczyk Wiktoria
3 Dacko Małgorzata
4 Gryta Wiktoria
5 Hanke Laura
6 Kamiński Mateusz
7 Korzeniowska Kinga
8 Kotwicki Maciej
9 Kubiak Piotr
10 Lelosz Daniel
11 Łabik Katarzyna
12 Rybicki Łukasz
13 Sadza Laura
14 Stachurska Martyna
15 Szpyra Katarzyna
16 Trojnar Kamila
17 Wawrzykowska Nikola
18 Witkowski Damian
19 Wybacz Maksymilian
1b
rozszerzone zajęcia z języka angielskiego
wychowawca Bożena Magnowska
l.p Nazwisko Imię
1 Bębenek Kinga
2 Białek Kacper
3 Błażejewski Miłosz
4 Bronowicki Szymon
5 Bykowska Marcela
6 Dąbrowska Oliwia
7 Górowska Anna
8 Hovagimyan Dominika
9 Kikut Daria
10 Kotwica Tomasz
11 Lewandowska Patrycja
12 Marcinkowski Mateusz
13 Masicka Weronika
14 Oczko Sara
15 Olak Karolina
16 Płatacz Tymoteusz
17 Podemska Zuzanna
18 Ratajczak Marta
19 Siekirka Szymon
20 Szlęk Anna
21 Ulman Zuzanna
22 Urbaniak Arkadiusz
23 Zając  Wojciech
1c
klasa sportowa
wychowawca Joanna Woś
l.p Nazwisko Imię
1 Baraniuk Mateusz
2 Bartosik Estera
3 Bąk Magdalena
4 Borowski Michał
5 Chmura Hubert
6 Derkaczewska Oliwia
7 Draźba Mateusz
8 Grzybowski Sebastian
9 Hupa Iga
10 Kociński Kacper
11 Kwietniewska Kamila
12 Markowska Angelika
13 Netwinko Mateusz
14 Przeszak Jakub
15 Rudnicki Maksymilian
16 Rzepka Patrycja
17 Skorupska Katarzyna
18 Skotny Adrian
19 Sławny Kacper
20 Świderski Patryk
21 Tetela Marcjanna
22 Trzaska Jan
23 Krasowski Antoni
24 Rutkowski Patryk
25 Rzepka Rafał
26 Skorek Marcel
1d
klasa ogólna
wychowawca Urszula Gołębiowska
l.p Nazwisko Imię
1 Białka Zuzanna
2 Bańkosz Marcin
3 Chodysz Krzysztof
4 Ćwiek Piotr
5 Domagała Grzegorz
6 Grzegorek  Angelika
7 Jaje Norbert
8 Kalinowski Dawid
9 Kondracka Alicja
10 Kubicki Filip
11 Ligas Piotr
12 Masiewicz Oliwia
13 Matecki Marcel
14 Miłek Emilia
15 Orliński Michał
16 Rogala Konrad
17 Skutela Karolina
18 Sławiński Krystian
19 Standio Tomasz
20 Szuba Paulina
21 Szymańska Emilia