19892
Your IP: 40.77.167.100
Server Time: 2017-04-25 02:40:36

Szanowni Rodzice Przyszłych Uczniów Klas I

Rozpoczęliśmy rekrutacje dzieci do klas I. Trwać ona będzie do 30 kwietnia 2017 r.

Zapraszamy Państwa na zebranie informacyjne, które odbędzie się 26.04.2017 o godzinie 17.00 w auli szkoły.

Dokumenty do pobrania:

• karta zapisu do szkoły, .doc .pdf
• wniosek oprzyjęcie dziecka z poza obwodu,
.doc .pdf
• karta zapisu do świetlicy,
.doc .pdf

Dzieci spoza  obwodu szkoły, które chciałyby podjąć naukę w naszej szkolę będą przyjmowane według Uchwały Rady Miejskiej w Obornikach Śl. w sprawie określenia kryteriów przyjmowania dzieci do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Oborniki Śląskie i ich wartości punktowej oraz określenia dokumentów niezbędnych dla potwierdzenia tych kryteriów.

Dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły są przyjęte bez rekrutacji na podstawie zameldowania.

Rodzice wszystkich dzieci proszeni są o wypełnienie karty zapisu do szkoły. Karta jest do pobrania w sekretariacie szkoły i w  linku poniżej.

Uwaga:

1.      Obwód szkoły nr 1 w Obornikach Śl. obowiązujący z dniem 1 września 2017 r.

Wsie:Jary, Kowale, Kuraszków, Piekary, Przecławice, Nowosielce.

Oborniki Śl.ulice:9 Maja, Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Bukowa, Ciecholowicka, Dworcowa, Elizy Orzeszkowej, Górna, Grunwaldzka, Grzybowa, Jana Matejki, Włodkowica, Jodłowa, Juliusza Słowackiego, Kasztanowa, Kazimierza  Jagiellończyka, Kownackiego, Kazimierza Wielkiego, Komuny Paryskiej, Królowej Jadwigi, Księcia Witolda, Leśna, Mała Ogrodowa, Marii Skłodowskiej-Curie, Modrzewiowa, Niecała, Nowowiejska, Podzamcze, Prusicka, Przemysłowa,  Reymonta, Spółdzielcza, Tadeusza Kościuszki, Tulipanowa, Wąska, Władysława Łokietka, Władysława Orkana, Wołowska, Wrocławska, Wzgórze Magdaleny, Wzgórze Partyzantów.

Kryteria oraz liczba punktów brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym dla klasy pierwszej szkoły podstawowej prowadzonej przez Gminę Oborniki Śl. przedstawia uchwała Rady Miejskiej Obornik Śl. ....

2.      Z wynikami rekrutacji dla dzieci spoza obwodu szkoły do klasy I w roku szkolnym 2017/2018 można zapoznać się od dnia 8 maja 2017 r. od godziny 10:00 w sekretariacie szkoły.