Niepytany numerek

Losowane numerka na następny dzień

rozpoczyna się o godz. 21

Odwiedziny

694443
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie odwiedziny
148
360
2406
565026
8227
11875
694443
Your IP: 66.249.64.85
Server Time: 2018-04-22 06:28:12

Goście

Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.

wolontariusz.org

KONKURSY

II Międzynarodowy, IV Ogólnopolski Konkurs Literacki „Hubal”


VIII Ogólnopolski Konkurs Literacki "Płynąć pod prąd"


IV Ogólnopolski Konkurs Literacki o Twórczości Kornela Makuszyńskiego "Czytanie jest przygodą"


Wigilijny konkurs na kartkę świąteczną

          Gmina Oborniki Śląskie ogłosiła coroczny konkurs na kartkę świąteczną. W konkursie tym wezmą udział również nasi uczniowie. Na lekcjach plastyki wykonywać będą karki o tematyce bożonarodzeniowej. Chętnych, którzy chcą wziąć udział w konkursie, prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

KONKURSY - MATEMATYKA

-  zDolny Ślązak Gimnazjalista ( październik):
- część matematyczno – fizyczna- B.Dzwonkowski
- część przyrodnicza- M. Małkiewicz
-  zDolny Ślązaczek ( październik):J. Błażejewska
- Olimpiada Matematyczna Olimpus- sesja jesienna i wiosenna,SP + gimnazjum(październik 2017, luty 2018): J. Błażejewska
- Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia, SP + gimnazjum ( wrzesień) : I. Parus, J. Błażejewska
- Ratamaga ( marzec)- eliminacje szkolne do konkursu powiatowego:
- J. Błażejewska- klasy 2 gimnazjum
- B. Dzwonkowski- klasy 3 gimnazjum

SOWA:
- Sprawnie liczę- konkurs matematyczny dla klas 4 ( kwiecień): J. Błażejewska
- Vieteliada- konkurs matematyczny dla klas 7 ( maj) : A. Zombroń
- Delta- konkurs matematyczny dla klas 7 ( maj) : A. Zombroń
- Potyczki Mat. – Fiz. – Chem- klasy 2 gimnazjum ( marzec) : B. Dzwonkowski
- Czy znasz swój powiat( kwiecień) : A. Przystarz
- Ratamaga, gimnazjum ( maj) : A. Zombroń


KONKURSY - GEOGRAFIA

1. Konkurs regionalny “Czy znasz swój powiat?” – etap szkolny i powiatowy - kwiecień
2. Dolnośląska Olimpiada Geograficzna – etap szkolny, powiatowy (styczeń) i dolnośląski (marzec)

KONKURSY - BIOLOGIA, CHEMIA

1. Konkurs biologiczny dla klas II Gimnazjum i VII SP /kwiecień/
2. Szkolny konkurs wiedzy ekologicznej - kl. III Gimnazjum /kwiecień/
3. Szkolny konkurs chemiczny - Roztwory wodne - klasy II Gimnazjum /kwiecień/
4. Szkolny konkurs chemiczny - Sole wokół nas - klasy III Gimnazjum /kwiecień/


KONKURSY - JĘZYK ANGIELSKI, JĘZYK NIEMIECKI

IX Konkurs Recytatorski z Języka Angielskiego.– ucz.4-6 SP
SP w Prusicach
27-02-2018 Anna Wysocka

I konkurs umiejętności z języka angielskiego „Master of English” kl. VI i VII
SP nr 1 Trzebnica
14-03-2018 Daniel Nakonieczny

Zdolny Ślązaczek SP 1 Oborniki Śląskie 23-10-2017 Anna Wysocka
Konkurs Wiedzy SP 1 Oborniki Śląskie 11-04-2018 Anna Wysocka
o Zjednoczonym Królestwie

KONKURSY GIMNAZJUM
IV Konkurs Przekładu z Języka Angielskiego kl II-III
Gimnazjum w Prusicach
14-02-2018 Daniel Nakonieczny

XVI KONKURS RECYTACJI POEZJI ANGLOJĘZYCZNEJ ucz. kl. II – III
Gimnazjum im. M. Rataja w Żmigrodzie
15-05-2018 Anna Wysocka

I Konkurs „English Sketch” – Gimnazja, Szkoły Ponadgimnazjalne
PZS Oborniki Śl.
14-02-2018 Anna Wysocka

Zdolny Ślazak SP 1 Oborniki Śląskie

06-11-2017 Anna Wysocka
Gimnazjalista

Konkurs Wiedzy SP 1 Oborniki Śląskie

11-04-2018 Anna Wysocka
o Zjednoczonym Królestwie

XIX Konkurs JĘZYKA NIEMIECKIEGO ucz. kl. II-III
PZS 1 Gimnazjum Sportowo-Językowe w Trzebnicy
15-03-2018 Magdalena Kraus


KONKURSY - JĘZYK POLSKI

L.p

Nazwa konkursu

adresat

organizator

termin

Osoba odpowiedzialna

1.

III Konkurs Recytatorski „Wszystko jest poezją” dla uczniów kl. IV

SP w Wiszni Małej

 

06.03.2018

Anna Rzepka

2.

Turniej Baśniowy

Kl. IV

SP nr3 w Trzebnicy

13.03.2018r

Anna Rzepka

3.

Turniej Reportażu 

kl. VII

SP w Żmigrodzie

25.05.2018r

Jolanta Małkiewicz

4.

Konkurs Recytatorski  kl. II, III

SP nr1 w Trzebnicy

02.03.2018r

 

5.

Konkurs Literacki: „Sienkiewicza znać i czytać warto” – „Nowele”

Druż. Kl. II-III

Gimnazjum w Prusicach

10.05.2018r

Katarzyna Juchniewicz

6.

Konkurs Polonistyczny: „Czytam między słowami”

kl. VII

 

wg harmonogramu organizatora

Katarzyna Juchniewicz

7.

Ogólnopolski Konkurs literacko-dziennikarski

„Moja mała Ojczyzna”

SP Włodowice

do 15.01.2018r

Dorota Rogalska

8.

Konkurs na Opowiadanie o Tematyce Olimpijskiej im. Jana Parandowskiego /dla młodzieży szkół podstawowych i gimnazjów

Polski Komitet Olimpijski

 

wg harmonogramu organizatora

 

Katarzyna Juchniewicz

9.

Konkurs ,,Losy Polaków na Wschodzie w latach 1939 - 1956"

 

wg harmonogramu organizatora

Katarzyna Juchniewicz

Dorota Rogalska

10.

Zdolny Ślązak Gimnazjalista – blok przedmiotów humanistycznych

 


I etap X 2017

 

 

Jolanta Małkiewicz

11.

Ogólnopolski Konkurs Literacki
„I ty możesz zostać baśniopisarzem”

 

Publiczna Szkoła Podstawowa im. H. Ch. Andersena w Radomiu

Klasa IV

do 5 stycznia 2018r.

Dorota Rogalska

REGULAMIN "KONKURS LITERACKI"

Regulamin XIV edycji konkursu Moja Mała Ojczyzna 2017/2018


KONKURSY - KLASY I - III

 KLASA 1 – Alina Wójtowicz, Julita Domagała

·        XVIII Konkurs Recytatorski: „INTERPRETACJA POEZJI DZIECIĘCEJ” – 14 - 03 -2018 Szkoła Podstawowa w Zawoni

·        V Konkurs „Kolorowy świat bajek i baśni”– uczniowie kl. I Szkoły Podstawowej (drużynowy – 3 osoby) – 11 - 05 - 2018 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Obornikach Śl.

 

KLASA 3 – Iwona Parus

·        XVIII Konkurs Recytatorski: „INTERPRETACJA POEZJI DZIECIĘCEJ”– 27 - 03 - 2018 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Trzebnicy

·        VIII Konkurs Matematyczny „MISTRZ RACHUNKU” –  17 - 04 - 2018 Szkoła Podstawowa w Żmigrodzie

·        XXI Konkurs Ortograficzny „ZŁOTE PIÓRO” – 24 - 04 - 2018 Szkoła Podstawowa w Krynicznie

·        IX Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej „MAŁY EUROPEJCZYK” –   09 - 05 - 2018 Szkoła Podstawowa w Urazie

·        XX Konkurs Matematyczny: „WESOŁE MYŚLENIE” – 25 - 05 - 2018 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Trzebnicy