Your IP: 18.212.93.234
Server Time: 2018-12-16 12:17:25

DZIEŃ DZIECKA

Dzięki uprzejmości Rady Rodziców, zorganizowano w naszej szkole Dzień Dziecka.
Uczniowie oglądali na boisku szkolnym pokazy klownów, szczudlarzy i kuglarzy.
Serdecznie dziękujemy!

PRZEGLĄD PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

Z okazji 100 lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, 23 maja, w naszej szkole odbył się Przegląd Piosenki Patriotycznej. Organizatorem przeglądu była pani Joanna Kwiatek. Tego dnia do naszej szkoły przyjechali przedstawiciele innych szkół z całej gminy.
          Szkołę Podstawową nr 1 godnie reprezentowali uczennica Helena Szkwerko z klasy 7 a oraz najmłodsze dziewczynki z klasy 1a.

3 MAJA W NASZEJ SZKOLE

Z OKAZJI ŚWIĘTA KONSTYTUCJI 3 MAJA W NASZEJ SZKOLE ODBYŁY SIĘ UROCZYSTE OBCHODY.
SZKOŁA ZOSTAŁA UDEKOROWANA OKOLICZNOŚCIOWYMI PLAKATAMI O TEMATYCE PATRIOTYCZNEJ A UCZNIOWIE WYKONYWALI PLAKATY Z OKAZJI ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI.
ZWIEŃCZENIEM SZKOLNYCH UROCZYSTOŚCI BYŁA  AKADEMIA DLA NASZYCH UCZNIÓW.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY PANI ANNIE RZEPCE ZA PRZYGOTOWANIE PIĘKNEGO APELU, PANI JOANNIE KWIATEK ZA WYSTĘP CHÓRU,A PANIOM ANNIE MARCHWICKIEJ I BOŻENIE RUSIN ZA DEKORACJE.
NAJWIĘKSZE PODZIĘKOWANIA DLA NASZYCH MŁODYCH AKTORÓW ZA WSPANIAŁY WYSTĘP.
WSZYSTKIM ŻYCZYMY RADOSNEGO ŚWIĘTOWANIA !

Robert Koszel

DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ SZKOLE!

w Szkole Podstawowej nr 1
organizowany przez Radę Rodziców
30 maja godzina od 11:00 do 13:00

Wystąpi grupa animatorów, szczudlarzy i kuglarzy
„Locomotora”. Po występie zabawy i warsztaty dla dzieci.

ARTYSTYCZNY ŚWIAT MALUCHA

W dniach 24-25 kwietnia nasza szkoła gościła uczestników Artystycznego Świata Malucha. W murach Jedynki przebywali uczniowie z innych szkół i przedszkoli naszej gminy. Poniżej fotograficzna relacja z występu naszych "jedynkowych" pierwszaków, których przygotowały pani Alina Wójtowicz i p. Julita Domagała.