Niepytany numerek

Losowane numerka na następny dzień

rozpoczyna się o godz. 21

Odwiedziny

694443
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie odwiedziny
148
360
2406
565026
8227
11875
694443
Your IP: 66.249.64.85
Server Time: 2018-04-22 06:28:12

Goście

Odwiedza nas 46 gości oraz 0 użytkowników.

wolontariusz.org

Osiągnięcia 2011/2012

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM IM. POLSKICH LAUREATÓW NAGRODY NOBLA

W OBORNIKACH ŚLĄSKICH W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

NR UCZEŃ KLASA PRZEDMIOT SUKCESY
1 Patryk Sozański 1A LIGA NAUKOWA HUMANISTYCZNA, MATEMATYKA, J. NIEMIECKI KWALIFIKACJE DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO LIGI NAUKOWEJ HUMANISTYCZNEJ, OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MATEMATYCZNA „OLIMPUS” 16 MIEJSCE W POLSCE, OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY J. NIEMIECKIEGO „PINGWIN” - miejsce 11
2 Aleksandra Kicak 3C LIGA NAUKOWA HUMANISTYCZNA KWALIFIKACJE DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO LIGI NAUKOWEJ HUMANISTYCZNEJ, OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MATEMATYCZNA „OLIMPUS” 16 MIEJSCE W POLSCE, OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY J. NIEMIECKIEGO „PINGWIN” - miejsce 11, X POWIATOWY KONKURS REPORTAŻU- 3 miejsce
3 Bartosz Bogielski 3D LIGA NAUKOWA HUMANISTYCZNA, MATEMATYKA, INFORMATYKA, J. ANGIELSKI, GEOGRAFIA OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MATEMATYCZNA „OLIMPUS” 16 MIEJSCE W POLSCE, KONKURS e – MALING (matematyka, informatyka, j. angielski - FINALISTA, XI POWIATOWY KONKURS REGIONALNY ,,CZY ZNASZ SWÓJ POWIAT?"- 3 miejsce, kwalifikacje do etapu wojewódzkiego LIGI NAUKOWEJ HUMANISTYCZNEJ, Kwalifikacja do etapu regionalnego Ogólnopolskiego konkursu Geologiczno-Środowiskowego "Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj, dzis i jutro"
4 Karina Mikołajczak 3F LIGA NAUKOWA HUMANISTYCZNA KWALIFIKACJE DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO LIGI NAUKOWEJ HUMANISTYCZNEJ, OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MATEMATYCZNA „OLIMPUS” 16 MIEJSCE W POLSCE, OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY J. NIEMIECKIEGO „PINGWIN” - miejsce 11
5 Sebastian Łątka 3A LIGA NAUKOWA MATEMATYCZNA, GEOGRAFIA KWALIFIKACJE DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO LIGI NAUKOWEJ HUMANISTYCZNEJ, OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MATEMATYCZNA „OLIMPUS” 16 MIEJSCE W POLSCE, OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY J. NIEMIECKIEGO „PINGWIN” - miejsce 11, OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MATEMATYCZNA „OLIMPUS” 7 MIEJSCE W POLSCE - LAUREAT, Kwalifikacja do etapu regionalnego Ogólnopolskiego konkursu Geologiczno-Środowiskowego "Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj, dzis i jutro"
6 Marek Buryło 2D LIGA NAUKOWA MATEMATYCZNA, MATEMATYKA KWALIFIKACJE DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO LIGI MATEMATYCZNEJ, OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MATEMATYCZNA „OLIMPUS” 16 MIEJSCE W POLSCE
7 Wiktoria Juszczyk 1A LIGA NAUKOWA MATEMATYCZNA KWALIFIKACJE DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO LIGI NAUKOWEJ MATEMATYCZNEJ, OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MATEMATYCZNA „OLIMPUS” 16 MIEJSCE W POLSCE, OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY J. NIEMIECKIEGO „PINGWIN” - miejsce 11
8 Małgorzata Dudek 3F LIGA NAUKOWA MATEMATYCZNA, GEOGRAFIA KWALIFIKACJE DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO LIGI NAUKOWEJ MATEMATYCZNEJ, XI POWIATOWY KONKURS REGIONALNY ,,CZY ZNASZ SWÓJ POWIAT?"-3 miejsce, POWIATOWY KONKURS POLONISTYCZNY-,, CZYTAĆ MIĘDZY SŁOWAMI"- 2 miejsce
9 Aleksandra Kostyk 1B MATEMATYKA OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MATEMATYCZNA „OLIMPUS” 19 MIEJSCE W POLSCE
10 Marcin Błażejewski 3C MATEMATYKA, J. ANGIELSKI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MATEMATYCZNA „OLIMPUS” 11 MIEJSCE W POLSCE, OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO (ANGIELSKI ZA POMOCĄ KOMPUTERA - KWALIFIKACJE DO II ETAPU) KONKURS WIEDZY O KRAJACH, W KTÓRYCH MÓWI SIĘ PO ANGIELSKU- 3 MIEJSCE ETAP POWIATOWY
11 Dominika Gradecka 3F J. ANGIELSKI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA J. ANGIELSKIEGO „OLIMPUS” 16 MIEJSCE W POLSCE,
12 Magdalena Kwaterniak 3F J. ANGIELSKI, J POLSKI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA J. ANGIELSKIEGO „OLIMPUS” 16 MIEJSCE W POLSCE, zDOLNY ŚLĄZAK GIMNAZJALISTA – J. ANGIELSKI (ANGIELSKI ZA POMOCĄ KOMPUTERA - KWALIFIKACJE DO ETAPU POWIATOWEGO), VI OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKI „LAS – MOJA MIŁOŚĆ” - WYRÓŻNIENIE, XXVIII MIĘDZYNARODOWY KONKURS LITERACKIEJ TWÓRCZOŚCI DZIECI I MŁODZIEŻY GIMNAZJALNEJ- SŁUPSK 2012- WYRÓŻNIENIE
13 Tomasz Kubiak 2B HUMANISTYCZNY zDOLNY ŚLĄZAK GIMNAZJALISTA – HUMANISTYCZNY (KWALIFIKACJE DO ETAPU POWIATOWEGO), POWIATOWY KONKURS O UNI EUROPEJSKIEJ ,,JESTEM EUROPEJCZYKIEM"- 3 MIEJSCE
14 Paweł Skubisz 3C MATEMATYKA, INFORMATYKA, J. ANGIELSKI KONKURS e – MALING (matematyka, informatyka, j. angielski - FINALISTA, DOLNOŚLĄSKI KONKURS NA STRONĘ INTERNETOWĄ WOLONTARIATU W PROJEKCIE ,, MY DLA ŚWIATA"
15 Dominik Mueller 2C J. NIEMIECKI zDOLNY ŚLĄZAK GIMNAZJALISTA – J. NIEMIECKI (KWALIFIKACJE DO ETAPU POWIATOWEGO), SZKOLNA AKADEMIA WIEDZY KONKURS J.NIEMIECKIEGO „SEZAM” - wyróżnienie, OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY J. NIEMIECKIEGO „PINGWIN” - miejsce 3 , XIII POWIATOWY KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO- 3 miejsce
16 Patrycja Karpierz 3A J. NIEMIECKI zDOLNY ŚLĄZAK GIMNAZJALISTA – J. NIEMIECKI (KWALIFIKACJE DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO), OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY J. NIEMIECKIEGO „PINGWIN” - miejsce 13, XIII POWIATOWY KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO- 1 miejsce, 3 miejsce w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE OLIMPUS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO
17 Ewa Woźniak 3C SPORT 5 miejsce w III OTWARTYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH NAD ZALEWEM MIETKOWSKIM
18 Ada Szeliga SPORT 6 miejsce w III OTWARTYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH NAD ZALEWEM MIETKOWSKIM
19 Marta Łukijaniuk 3E SPORT, geografia 1 miejsce w III OTWARTYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH NAD ZALEWEM MIETKOWSKIM, 1 miejsce w WIOSENNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH O PUCHAR KOCICH GÓR, Kwalifikacja do etapu Regionalnego OgólnopolskiegoKkonkursu Geologiczno-Środowiskowego "Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj, dzis i jutro"
20 Małgorzata Krupa 3F SPORT, J. POLSKI 3 miejsce w WIOSENNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH O PUCHAR KOCICH GÓR, R, 2 miejsce w POWIATOWYM KONKURSIE SIENKIEWICZA ZNAĆ I CZYTAĆ WARTO
21 Jan Choroś 2A J, POLSKI 2 miejsce w POWIATOWYM KONKURSIE SIENKIEWICZA ZNAĆ I CZYTAĆ WARTO, POWIATOWY KONKURS POLONISTYCZNY-,, CZYTAM MIĘDZY SŁOWAMI"-2 miejsce
22 Bartłomiej Rzepka 1B J, POLSKI 2 miejsce w POWIATOWYM KONKURSIE SIENKIEWICZA ZNAĆ I CZYTAĆ WARTO
23 Alicja Wajer 1B SPORT 1 miejsce w WIOSENNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH O PUCHAR KOCICH GÓR
24 Agata Musiałek 3A MATEMATYKA OLIMPIADA OLIMPUS- 19 miejsce
25 Anna Myślicka 3A geografia Kwalifikacja do etapu regionalnego Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego "Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj, dzis i jutro"
26 Sebastian Wielgus 3A geografia Kwalifikacja do etapu regionalnego Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego "Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj, dzis i jutro"
27 Kamila Burzyńska 2d plastyka LAUREATKA STYPENDIADY ,,KRESKA" ( OGÓLNOPOLSKI KONKURS)
28 Martyna Ozimina 3 e plastyka LAUREATKA STYPENDIADY ,,KRESKA" ( OGÓLNOPOLSKI KONKURS)
29 Michał Juszyński 1a J. POLSKI POWIATOWY KONKURS POLONISTYCZNY-,, CZYTAĆ MIĘDZY SŁOWAMI"- 2 miejsce
30 Kornelia Rokitowska 1b WOS LAUREATKA DOLNOŚLĄSKIEGO KONKURSU O UNI EUROPEJSKIEJ-MAGICZNE OPOWIEŚCI Z RODZINNYCH STRON
31 Paulina Wisłocka 3a SPORT FINAŁ MIĘDZYPOWIATOWY W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT- 2 miejsce, FINAŁ STREFY WROCŁAWSKIEJ W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT- 3 miejsce, MISTRZOSTWO POWIATU TRZEBNICKIEGO W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT, FINAŁ STREFY WROCŁAWSKIEJ W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT- 4 miejsce, SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE POWIATU TRZEBNICKIEGO DZIEWCZĄT-1 miejsce