Niepytany numerek

Losowane numerka na następny dzień

rozpoczyna się o godz. 21

Odwiedziny

742168
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie odwiedziny
261
337
598
615362
6401
6791
742168
Your IP: 54.196.13.210
Server Time: 2018-09-25 22:49:14

Goście

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

wolontariusz.org

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW PO I SEMESTRZE 2012/2013

W ramach zajęć lekcyjnych oraz pozalekcyjnych nauczyciele przygotowywali uczniów do różnorodnych konkursów i zawodów o zasięgu powiatowym, regionalnym i ogólnopolskim. Uczniowie naszej szkoły zdobyli wiele wyróżnień oraz tytułów laureata.

 

Lp.

Imię i nazwisko

Kl.

Konkursy

Opiekun

1

Martyna Przychodna

3F

 

-I miejsce w ogólnopolskich półfinałach, VI miejsce w Polsce w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE GEOLOGICZNO – ŚRODOWISKOWYM „NASZA ZIEMIA-ŚRODOWISKO PRZYRODNICZE WCZORAJ, DZIŚ I JUTRO”;

-PROJEKT „LOSY POLAKÓW NA WSCHODZIE W LATACH 1939 - 1956”

W. Czmiel

 

 

 

 

 

 

 

 

K.Juchniewicz

2

Marek Buryło

3D

NOBEL NAUKOWY

- TYTUŁ LAUREATA W OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE MATEMATYCZNEJ „OLIMPUS” (10 miejsce)

J. Błażejewska

3

Martyna Przychodna

3F

NOBEL LITERACKI

I miejsce w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE LITERACKO – DZIENNIKARSKIM „MOJA MAŁA OJCZYZNA 2013”

D. Rogalska

4

Jan Choroś

3A

NOBEL ARTYSTYCZNY

M. Balicka

5

Ewa Pusz

3F

NOBEL SPORTOWY

A. Szabat

6

Dominik  Mueller

3C

NOBEL JĘZYKOWY

- FINALISTA zDOLNEGO ŚLĄZAKA – JĘZYK NIEMIECKI;

- LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY JĘZYKA NIEMIECKIEGO „OLIMPUS” (1 miejsce w Polsce);

-2 miejsce w POWIATOWYM KONKURSIE JĘZYKA NIEMIECKIEGO

M. Kraus

7

Karolina Oleksiuk

3D

NOBEL SPOŁECZNY

B. Magnowska

8

Karina Minorczyk

3D

-  WYRÓŻNIENIE W DOLNOŚLĄSKIM KONKURSIE LITERACKIM „O ZŁOTE PIÓRO”

- III miejsce w etapie powiatowym KONKURSU TRANSLATORSKIEGO

U. Jarych

 

 

 

D. Nakonieczny

9

Dawid Żuchora

3D

WYRÓŻNIENIE W DOLNOŚLĄSKIM KONKURSIE LITERACKIM „O ZŁOTE PIÓRO”

U. Jarych

10

Michał Juszyński

2A

FINALISTA LIGI NAUKOWEJ – HUMANISTYCZNEJ (17 miejsce indywidualnie w woj.; drużyna VI miejsce w województwie)

H. Bernadek

11

Klaudia Pyrka

2A

-FINALISTA LIGI NAUKOWEJ – HUMANISTYCZNEJ (drużyna VI miejsce w województwie);

-I miejsce w POWIATOWYM KONKURSIE REGIONALNYM „CZY ZNASZ SWÓJ POWIAT?”

H. Bernadek

 

 

W. Czmiel

12

Danuta Soból

2A

FINALISTA LIGI NAUKOWEJ – HUMANISTYCZNEJ (drużyna VI miejsce w województwie)

H. Bernadek

13

Stanisław Franczak

3D

FINALISTA LIGI NAUKOWEJ – HUMANISTYCZNEJ (drużyna VI miejsce w województwie)

U. Jarych

14

Patryk Sozański

2A

-I miejsce w POWIATOWYM KONKURSIE REGIONALNYM „CZY ZNASZ SWÓJ POWIAT?”;

-LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY JĘZYKA POLSKIEGO „OLIMPUS” (15 miejsce w Polsce);

-PROJEKT „LOSY POLAKÓW NA WSCHODZIE W LATACH 1939 - 1956”

W. Czmiel

 

 

H. Bernadek

 

 

 

K.Juchniewicz

15

Nicoll Mueller

1C

LAUREATKA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY JĘZYKA NIEMIECKIEGO „OLIMPUS” (5 miejsce w Polsce)

M.Sokołowska

16

Grzegorz Pałka

3F

WYRÓŻNIENIE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE GEOGRAFICZNYM „GEO - PLANETA”

W. Czmiel

17

Daria Bernat

1A

LAUREATKA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MATEMATYCZNEJ „OLIMPUS”  (15 miejsce w Polsce)

A. Zombroń

18

Mateusz Wieczorek

3A

Wybitne osiągnięcia sportowe

A. Szabat

19

Kamila Zaremba

3B

Wybitne osiągnięcia sportowe

A. Szabat

20

Sebastian Karkowski

3C

Wybitne osiągnięcia sportowe

K. Januszewski

21

Marcel Kuczma

3C

Wybitne osiągnięcia sportowe

K. Januszewski

22

Kamila Burzyńska

3D

Wybitne osiągnięcia sportowe

K. Januszewski

23

Mateusz Beśka

3F

Wybitne osiągnięcia sportowe

A. Szabat

24

Krzysztof Sawczak

3C

Wybitne osiągnięcia sportowe

K. Januszewski

25

Tomasz Kubiak

3B

II miejsce w POWIATOWYM KONKURSIE „JESTEM EUROPEJCZYKIEM”;

-PROJEKT „LOSY POLAKÓW NA WSCHODZIE W LATACH 1939 - 1956”

B. Magnowska

 

 

K.Juchniewicz

26

Kornelia Freus

2B

LAUREATKA DOLNOŚLĄSKIEGO I OPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „PIERWSZA DEKADA NOWEJ DZIESIĄTKI”

B. Magnowska

27

Karolina Zając

3F

PROJEKT „LOSY POLAKÓW NA WSCHODZIE W LATACH 1939 - 1956”

D.Rogalska

28

Dagmara Orsztynowicz

3B

WZOROWA PRACA W SAMORZĄDZIE SZKOLNYM

 

29

Małgorzata Żuchora

2B

WZOROWA PRACA W SAMORZĄDZIE SZKOLNYM

 

 

W tym roku szkolnym Kapituła Szkolnego Nobla przyznała medale 6 osobom w dziedzinie: sportowej, literackiej, naukowej, językowej, społecznej i artystycznej.

W dziedzinie nauki – M. Buryło

W dziedzinie literackiej – M. Przychodna

W dziedzinie artystycznej – J. Choroś

W dziedzinie sportu – Ewa Pusz – zdobywczyni nagrody Złota Sowa

W dziedzinie znajomości języka obcego – D. Mueller

W dziedzinie społecznej – K. Oleksiuk