Niepytany numerek

Losowane numerka na następny dzień

rozpoczyna się o godz. 21

Odwiedziny

726340
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie odwiedziny
146
218
891
599113
4582
11144
726340
Your IP: 54.158.248.112
Server Time: 2018-07-20 10:46:26

Goście

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

wolontariusz.org

Osiągnięcia w roku szkolnym 2013-2014

W ramach zajęć lekcyjnych oraz pozalekcyjnych nauczyciele przygotowywali uczniów do różnorodnych konkursów i zawodów o zasięgu powiatowym, regionalnym i ogólnopolskim. Uczniowie naszej szkoły zdobyli wiele wyróżnień oraz tytułów laureata.

NR UCZEŃ KLASA PRZEDMIOT SUKCESY
1 Bartek Rzepka Nobel Literacki 3b język polski  Powiatowy Konkurs Polonistyczny ,,Sienkiewicza znać i czytać warto'' -I miejsce etap powiatowy
historia Powiatowy Konkurs o Szarych Szeregach - II miejsce etap powiatowy
język polski Ogólnopolski Konkurs Ojczyzny Polszczyzny - udział w etapie wojewódzkim
  Ogólnopolska Olimpiada Interdyscyplinarna Olimpus:
język niemiecki Język Niemiecki; czterdzieste miejsce w Polsce
biologia Biologia; czterdzieste pierwsze miejsce w Polsce
geografia Geografia; trzydzieste szóste miejsce w Polsce
język polski Język Polski; dwudzieste siódme miejsce w Polsce
2 Patryk Sozański Nobel Naukowy 3a   Ogólnopolska Olimpiada Interdyscyplinarna Olimpus:
język angielski Język Angielski; dziewiętnaste miejce w Polsce
biologia Biologia; osiemnaste miejsce w Polsce
geografia Geografia; dziewiętnaste miejsce w Polsce
język niemiecki Język Niemiecki; siedemnaste miejsce w Polsce
chemia Chemia; trzydzieste czwarte miejsce w Polsce
matematyka Matematyka; dwudzieste pierwsze miejsce w Polsce
  Liga Naukowa:
matematyka Matematyczna i Humanistyczna - udział w finale dolnośląskim
język polski Ogólnopolski Konkurs Ojczyzny Polszczyzny - udział w finale wojewódzkim
3 Klaudia Pyrka Nobel Naukowy 3a   Ogólnopolska Olimpiada Interdyscyplinarna Olimpus:
język polski Język Polski; dwudzieste miejsce w Polsce
biologia Biologia; dwudzieste ósme miejsce w Polsce
geografia Geografia; trzydzieste trzecie miejsce w Polsce
chemia Chemia; czterdzieste czwarte miejsce w Polsce
matematyka Matematyka; dwudzieste drugie miejsce w Polsce
  Liga Naukowa:
język polski, matematyka Matematyczna i Humanistyczna - udział w finale dolnośląskim
4 Arkadiusz Lisowski Nobel Językowy 3b język angielski Czwarta Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów ,,Przeniesieni 1939" - wyróżnienie
  Ogólnopolska Olimpiada Interdyscyplinarna Olimpus:
biologia Biologia; trzydzieste piąte miejsce w Polsce
geografia Geografia; dwudzieste dziewiąte miejsce w Polsce 
język angielski Powiatowy Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii 4 miejsce
chemia Chemia; pięćdziesiąte pierwsze miejsce w Polsce
5 Kornelia Rokitowska Nobel Artystyczny 3b język angielski Czwarta Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów ,,Przeniesieni 1939" - wyróżnienie
  Ogólnopolska Olimpiada Interdyscyplinarna Olimpus:
język angielski Powiatowy Konkurs Recytacji Anglojęzycznej - 1 miejsce
biologia Biologia; trzydzieste trzecie miejsce w Polsce
6 Aleksandra Kostyk Nobel Literacki 3b język polski Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny Fraszka - wyróżnienie
  Ogólnopolska Olimpiada Interdyscyplinarna Olimpus: tytuł laureata
matematyka Matematyka; czterdzieste drugie miejsce w Polsce
język polski  Powiatowy Konkurs Polonistyczny ,,Sienkiewicza znać i czytać warto'' -I miejsce etap powiatowy
język polski Konkurs :"zDolny Ślązak"- zakwalifikowana do etapu powiatowego
język polski Ogólnopolski Konkurs Ojczyzny Polszczyzny- zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego
7 Michał Juszyński Nobel Artystyczny 3a   Wysokie wyniki w konkursach artystycznych
język polski Ogólnopolski Konkurs Ojczyzny Polszczyzny - zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego
8 Patrycja Moskal     Nobel Sportowy 3c sport Dwukrotna mistrzyni i wicemistrzyni Powiatu Trzebnickiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Trzykrotna mistrzyni Powiatu Trzebnickiego w Piłce Ręcznej
Dwukrotna zdobywczyni 2 miejsca i mistrzyni w Finale Międzypowiatowym w Piłce Ręcznej
Srebrna i dwukrotnie brązowa medalistka w Finale Strefy Wrocławskiej w Piłce Ręcznej
Trzykrotna mistrzyni Powiatu Trzebnickiego w Piłce Koszykowej
1 i 2 miejsce w Finale Międzypowiatowym w Piłce koszykowej
Brązowa medalistka w Finale Strefy Wrocławskiej w Piłce Koszykowej
Wicemistrzyni Powiatu Trzebnickiego w Piłce Siatkowej
Wicemistrzyni Powiatu Trzebnickiego w Tenisie Stołowym
Wicemistrzyni Powiatu Trzebnickiego w Plażowej Piłce Siatkowej
9 Nicoll Mueller 2c język polski Stypendiada: Konkurs Literacki Polonus (finalistka, wyróżnienie)
  Liga Naukowa:
język polski Humanistyczna - udział w finale dolnośląskim
  Ogólnopolska Olimpiada Interdyscyplinarna Olimpus:
język angielski Język Angielski; trzydzieste ósme miejsce w Polsce
biologia Biologia; czterdzieste miejsce w Polsce
język niemiecki Język Niemiecki; dziewiąte miejsce w Polsce w sesji jesiennej, pierwsze w Polsce w sesji wiosennej
matematyka Matematyka; pięćdziesiąte miejsce w Polsce
Informatyka Ogólnopolski Konkurs Informatyczny BOBRA - II miejsce w etapie szkolnym
10 Katarzyna Dąbrowska 3a   Liga Naukowa:
język polski Humanistyczna; trzynaste miejsce w województwie dolnośląskim
  Ogólnopolska Olimpiada Interdyscyplinarna Olimpus:
język polski Język Polski; osiemnaste miejsce w Polsce
geografia Geografia; czterdzieste piąte miejsce w Polsce
11 Daria Bernat 2a   Liga Naukowa:
matematyka Matematyczna; udział w finale dolnośląskim
  Ogólnopolska Olimpiada Interdyscyplinarna Olimpus:
matematyka Matematyka; trzydzieste piąte miejsce w Polsce
J. niemiecki Powiatowy Konkurs „Idiomy w Obrazach” - I  miejsce
12 Joanna Ragin 3a   Ogólnopolska Olimpiada Interdyscyplinarna Olimpus:
język polski Język Polski; dziewiętnaste miejsce w Polsce
język angielski Język Angielski; trzydzieste drugie miejsce w Polsce
chemia Chemia; czterdzieste piąte miejsce w Polsce
biologia Biologia; trzydzieste drugie miejsce w Polsce
matematyka Matematyka; trzydzieste miejsce w Polsce
13 Małgorzata Żuchora 3b język angielski Czwarta Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów ,,Przeniesieni 1939" - wyróżnienie
język polski Ogólnopolski Konkurs Literacki o Laur Złotego Pióra: wyróżnienie
  Ogólnopolska Olimpiada Interdyscyplinarna Olimpus:
język niemiecki Język Niemiecki; czterdzieste drugie miejsce w Polsce
język polski Język Polski; trzydzieste piąte miejsce w Polsce
geografia Geografia; trzydzieste dziewiąte miejsce w Polsce
język polski Konkurs recytatorski – eliminacje szkolne – I miejsce
wiedza o społeczeństwie Powiatowy Konkurs o UE „Jestem Europejczykiem” - IV miejsce
14 Bagińska Joanna 1a język polski Szkolny konkurs o NOBLISTACH - II miejsce
15 Kolasa Sara 1c język polski Szkolny konkurs o NOBLISTACH - III miejsce
16 Korzeniowski Mikołaj 1b język polski Szkolny konkurs o NOBLISTACH - I miejsce
17 Kostyk Tomasz 1a język polski Konkurs "STAROŻYTNA GRECJA" - II miejsce (etap szkolny), zakwalifikowany do etapu powiatowego
18 Kowalski Bartłomiej 1b język polski Szkolny konkurs o NOBLISTACH - I miejsce
19 Kuc Kamil 2a język angielski Olimpiada Języka Agielskiego - zakwalifikowany do II etapu konkursu
20 Kuraszyk Roksana 1c informatyka Ogólnopolski Konkurs Informatyczny BOBRA - I miejsce w etapie szkolnym
21 Leśniak Patrycja 2b język włoski i muzyka Konkurs piosenki włoskiej  "WROCŁAWSKIE SAN REMO" - 4 miejsce
22 Łabaty Szymon 1b informatyka Ogólnopolski Konkurs Informatyczny BOBRA - II miejsce w etapie szkolnym
23 Markowski Marcin 1b informatyka Ogólnopolski Konkurs Informatyczny BOBRA - I miejsce w etapie szkolnym
24 Pałka Marta 1a język polski Szkolny konkurs o NOBLISTACH - II miejsce
język polski Konkurs "STAROŻYTNA GRECJA" - I miejsce (etap szkolny), zakwalifikowana do etapu powiatowego
25 Smalewska Alicja 3b język angielski Olimpiada Języka Agielskiego - zakwalifikowana do II etapu konkursu
26 Suliga Dominika 1c język polski Szkolny konkurs o NOBLISTACH - III miejsce
27 Żyła Diana 1b język polski Konkurs "STAROŻYTNA GRECJA" - III miejsce (etap szkolny), zakwalifikowana do etapu powiatowego
28 Freus Kornelia 3b język angielski IV Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów „Przeniesieni 1939” - wyróżnienie 
29 Szczepaniak Magdalena 3b język polski Powiatowy Konkurs „Sienkiewicza znać i czytać warto” - I miejsce
język angielski IV Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów „Przeniesieni 1939” - wyróżnienie 
30 Przystarz Mateusz 3a matematyka Liga Naukowa - Udział w finale konkursu wojewódzkiego  
31 Jarczewska Alicja 2b wiedza o społeczeństwie Powiatowy Konkurs o UE „Jestem Europejczykiem” - II miejsce
32 Dacko Aleksandra 2a język angielski Powiatowy Konkurs „Idiomy w Obrazach” - II  miejsce
33 Wajer Alicja 3b język angielski Powiatowy Konkurs Recytacji Poezji Anglojęzycznej - II miejsce
34 Przychodna Patrycja 3b zajęcia artystyczne Za godne reprezentowanie szkoły podczas uroczystości szkolnych i gminnych.
35 Iwiński Bartek 2e sport Mistrz Dolnego Śląska do lat 15 w kat. wagowej do 69 kg; Brązowy medal w Mistrzostwach Dolnego Śląska Open; 6 miejsce w Mistrzostwach Polski do lat 15 w kat. wagowej do 69 kg.; 2 miejsce w Turnieju o Puchar Burmistrza Polkowic; 3 miejsce w Międzynarodowym Turnieju w Budapeszcie; 3 miejsce w Turnieju Barbórkowym; trzykrptny madalista wielobojów atletycznych
36 Gomułkiewicz Ewelina 2b sport Ranking PZJ 2014 skoki, kuce i małe konie; Ranking grupy D 2014; $ miejsce KJ Picador Wrocław 91 punktów; Ranking grupy E 2014; 2 miejsce KJ Picador Wrocław 238 punktów.