Niepytany numerek

Losowane numerka na następny dzień

rozpoczyna się o godz. 21

Odwiedziny

742135
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie odwiedziny
228
337
565
615362
6368
6791
742135
Your IP: 54.196.13.210
Server Time: 2018-09-25 22:29:26

Goście

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

wolontariusz.org

Osiągnięcia w roku szkolnym 2014-2015

W ramach zajęć lekcyjnych oraz pozalekcyjnych nauczyciele przygotowywali uczniów do różnorodnych konkursów i zawodów o zasięgu powiatowym, regionalnym i ogólnopolskim. Uczniowie naszej szkoły zdobyli wiele wyróżnień oraz tytułów laureata.

Imię i nazwisko

klasa

Nazwa konkursu

Miejsce  w konkursie

Daria Bernat

3a

Liga Naukowa Humanistyczna (etap szkolny)

 

Dominik Figura

3b

Liga Naukowa Humanistyczna (etap szkolny)

 

Martyna Urbaś

3b

Liga Naukowa Humanistyczna (etap szkolny)

 

Aleksandra Kolasa

3a

Liga Naukowa Humanistyczna (etap szkolny)

 

Alicja Jarczewska

3b

Konkurs Literacki o Laur Złotego Pióra(etap szkolny)

 

Julia Pałka

3b

Konkurs Literacki o Laur Złotego Pióra(etap szkolny)

 

Eliza Żuber

3a

Konkurs Literacki o Laur Złotego Pióra(etap szkolny)

 

Julia Wilk

3a

Konkurs Literacki o Laur Złotego Pióra(etap szkolny)

 

Monika Lewandowska

3a

Konkurs Literacki o Laur Złotego Pióra(etap szkolny)

 

Kamil Trytko

3c

Liga Naukowa Matematyczna(etap szklolny)

1 miejsce

Alan Surma

2a

Liga Naukowa Matematyczna(etap szklolny)

3 miejsce

Tomasz Kostyk

2a

Liga Naukowa Matematyczna(etap szklolny)

2 miejsce

Agnieszka Lizak

3a

Liga Naukowa Matematyczna(etap szklolny)

4 miejsce

Nicoll Mueller

3c

Olimpiada Matematyczna dla gimnazjalistów(etap szkolny)

 

Piotr Ragin

3a

Olimpiada Matematyczna dla gimnazjalistów(etap szkolny)

 

Daria Bernat

3a

Olimpiada Matematyczna dla gimnazjalistów(etap szkolny)

 

Alicja Kowalczyk

3b

Olimpus-j.angielski

21 w kraju

Nicoll Mueller

3c

Olimpus-j.angielski

26 w kraju

Nicoll Mueller

3c

Olimpus – j.niemiecki

1 w kraju

Jakub Działak

3c

Zdolny Ślązak- j.angielski (etap szkolny)

 

Dominik Figura

3b

Olimpus - matematyka

18 w kraju

Daria Bernat

3a

II Olimpiada Biologiczna (etap szkolny)

 

Aleksandr Różańska

3b

II Olimpiada Biologiczna (etap szkolny)

 

Cezary Nalepa

3c

II Olimpiada Biologiczna (etap szkolny)

 

Jakub Działak

3c

Olimpiada j.angielskiego (etap szkolny)

1 miejsce

Ala Kowalczyk

3b

Olimpiada j.angielskiego (etap szkolny)

2 miejsce

Nicoll Mueller

3c

Olimpiada j.angielskiego (etap szkolny)

2 miejsce

Szymon Tomaszewicz

3c

Olimpiada j.angielskiego (etap szkolny)

2 miejsce

Bartosz Lis-Olszewski

1b

Olimpiada j.angielskiego (etap szkolny)

3 miejsce