Niepytany numerek

Losowane numerka na następny dzień

rozpoczyna się o godz. 21

Odwiedziny

756447
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie odwiedziny
65
212
477
629555
3311
8908
756447
Your IP: 5.173.224.53
Server Time: 2018-11-14 07:28:15

Goście

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

wolontariusz.org

Osiągnięcia w roku szkolnym 2015-2016

 

Imię nazwisko

klasa

Nazwa konkursu

Miejsce w konkursie

Joanna Bagińska

3a

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Olimpus

20 miejsce w Polsce

 

 

Konkurs Regionalny „Czy znasz swój powiat”

wyróżnienie

Marta Pałka

3a

Konkurs Regionalny „Czy znasz swój powiat”

wyróżnienie

 

 

XV Powiatowy konkurs „Sienkiewicza znać i czytać warto”

I

 

 

II Olimpiada Geograficzna- etap szkolny

 

Kwalifikacje do etapu powiatowego

Kornel Janas

3b

Ogólnopolska Olimpiada Języka Hiszpańskiego I etap

Przejście do II etapu

Emil Lorek

3b

XV Powiatowy konkurs „Sienkiewicza znać i czytać warto”

I

Artur Lenart

3b

Powiatowy Turniej Szachowy

IV

Wiktoria Dudziak

3b

Szkolny Konkurs Recytatorski

I

Sara Kolasa

3c

XV Powiatowy konkurs „Sienkiewicza znać i czytać warto”

I

Patryk Reder

3c

Powiatowy Turniej Szachowy

IV

Roksana Kuraszyk

3c

Powiatowy Turniej Szachowy

IV

Kinga Szemiel

2a

X powiatowy Konkurs Polonistyczny „Czytam między słowami”

II

 

 

Powiatowy Konkurs Piosenki Włoskiej

I

 

 

Szkolny Konkurs Recytatorski

I

 

 

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski ANIMA

wyróżnienie

 

 

XXI Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Pegazik”

wyróżnienie

 

 

Powiatowy Konkurs Recytatorski

II

Michał Głąbicki

2a

X powiatowy Konkurs Polonistyczny „Czytam między słowami”

II

 

 

II Olimpiada Geograficzna- etap szkolny

 

Kwalifikacje do etapu powiatowego

Zuzanna Szachnowska

2a

Zdolny Ślązak Gimnazjalista –j.angielski

Kwalifikacje do etapu powiatowego

 

 

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego Olimpus

laureatka

Marcin Jezierski

2a

Olimpiada Geograficzna dla uczniów gimnazjum

Etap powiatowy

Magdalena Piwowarczyk

2a

Ogólnopolski Konkurs Plastycznym pt. "Namaluj swoją książkę"

III

Bartosz Lis Olszewski

2b

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Olimpus (edycja wiosenna)

17 miejsce w Polsce

 

 

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Olimpus (edycja jesienna)

18 miejsce w Polsce

Weronika Żuchora

2b

Konkurs Gminny „Oborniki Śląskie przyszłości”

III

Zuzanna Woś

2b

Powiatowy konkurs języka niemieckiego „Idiomy w obrazach”

II

Gabriela Gola

2b

Powiatowy konkurs języka niemieckiego „Idiomy w obrazach”

III

Krystian Kubas

2c

Powiatowy Turniej Szachowy

IV

Jakub Grzybowski

2c

Turniej Maszyn- eliminacje regionalne

VI

Jerzy Domerecki

1a

Turniej Maszyn- eliminacje regionalne

VI

Wiktoria Garbowska

1b

Ogólnopolska Stypendiada Polonistyczna- konkurs literacki

wyróżnienie

Aurelia Wasiak

1b

Konkurs Gminny „Oborniki Śląskie przyszłości”

I

Dawid Kubacki

1e

Ogólnopolska Olmpiada Języka Angielskiego Olimpus

I w szkole

 20 w Polsce