Niepytany numerek

Losowane numerka na następny dzień

rozpoczyna się o godz. 21

Odwiedziny

742183
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W zeszłym tygodniu
W tym miesiącu
Ostatni miesiąc
Wszystkie odwiedziny
276
337
613
615362
6416
6791
742183
Your IP: 54.196.13.210
Server Time: 2018-09-25 23:04:21

Goście

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

wolontariusz.org

Osiągnięcia w roku szkolnym 2016-2017

Imię i nazwisko

klasa

Nazwa konkursu

Miejsce  w konkursie

Marcin Jezierski

3a

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna (etap szkolny)

I

 

 

Olimpiada geograficzna (etap szkolny)

II

 

 

XVI Powiatowy Konkurs Literacki „Sienkiewicza znać i czytać warto”

II

 

 

Olimpiada geograficzna (etap powiatowy)

udział

 

 

Olimpiada matematyczna Olimpus

I –szkoła, 21w Polsce

Paweł Domagała

NOBEL NAUKOWY

3a

Zdolny Ślązak- matematyka (etap szkolny)

I

 

3a

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna (etap szkolny)

I

 

 

Zdolny Ślązak- matematyka (etap szkolny)

I

Jan Zombroń

3a

Zdolny Ślązak- matematyka (etap szkolny)

I

 

 

Olimpus matematyczny

I

Michał Głąbicki

NOBEL NAUKOWY

3a

Zdolny Ślązak- matematyka (etap szkolny)

II

 

 

Olimpiada geograficzna (etap szkolny)

I

 

 

Szkolny Konkurs Wiedzy Ekologicznej

II

 

 

XI Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Czytam między słowami”

II

 

 

Powiatowy Konkurs Literacki „Sienkiewicza znać i czytać warto”

II

 

 

Olimpiada geograficzna (etap powiatowy)

udział

 

 

 

 

 

 

Szkolny Konkurs Wiedzy Ekologicznej

I

Zuzanna Szachnowska

NOBEL NAUKOWY

3a

Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy E-Lectura

udział

 

 

Powiatowy Konkurs Przekładu Języka Angielskiego

 

II

 

 

Konkurs Wiedzy o krajach anglojęzycznych

III

 

 

Szkolny Konkurs Wiedzy Ekologicznej

I

 

 

Konkurs wiedzy o Wielkiej Brytanii

III

 

 

Konkurs Przekładu z języka angielkiego

II

 

 

Powiatowy konkurs „Idiomy w obrazach”

III

 

 

 

 

Kinga Szemiel

NOBEL ARTYSTYCZNY

3a

VI Konkurs Piosenki Włoskiej „Piccolo San Remo”

III

 

 

Powiatowy Konkurs Literacki „Sienkiewicza znać i czytać warto”

II

 

 

I Dolnośląski Konkurs Recytatorski Poezji Sybirackiej „Wiersze Ojców Naszych”

wyróżnienie

 

 

Canzonissima- wojewódzki konkurs piosenki włoskiej

III

 

 

 

 

Wiktoria Wojewódka

3b

VI Konkurs Piosenki Włoskiej „Piccolo San Remo”

II

Emilia Jarczewska

3b

Olimpus- sesja jesienna- część humanistyczna

Powyżej średniej ogólnopolskiej

 

 

Olimpiada matematyczna Olimpus

II szkoła, 24 w Polsce

Zuzanna Woś

3b

Olimpus- sesja jesienna- część humanistyczna

Powyżej średniej ogólnopolskiej

 

 

Powiatowy Konkurs – Idiomy w obrazach (j. niemiecki)

I

Daria Gruberska

NOBEL SPOŁECZNY

3c

Szkolny Konkurs Wiedy Ekologicznej

III

 Karolina Barczak

2a

Szkolny Konkurs Biologiczny „Organizm człowieka”

I

Patrycja Chrulska

2a

Szkolny Konkurs Biologiczny „Organizm człowieka”

II

Aurelia Wasiak

2a

Szkolny Konkurs Biologiczny „Organizm człowieka”

III

Wojciech Kowalski

2a

„Ratamaga”- powiatowy konkurs matematyczny

I

Wiktoria Garbowska

NOBEL LITERACKI

2b

Ogólnopolska Stypendiada Polonistyczna „Polonus”

Wyróżnienie i tytuł Orła Literackiego

Łukasz Stawiski

2c

„Jak Mała Jadwiga została wielką świętą”- konkurs multimedialny, etap szkolny

I

Kamil Trytko

NOBEL NAUKOWY

2c

Powiatowy konkurs „Potyczki matematyczno-fizyczno-chemiczne”

I

Mateusz Kamiński

1a

Olimpiada matematyczna Olimpus

III-szkoła, 27 w Polsce

Laura Sadza

1a

Konkurs Powiatowy- Idiomy w obrazach (J.niem)

III

Dominika Hovagimyan

1b

Szkolny Konkurs Biologiczny „Różnorodność organizmów”

I

Wojciech Zając

1b

Szkolny Konkurs Biologiczny „Różnorodność organizmów”

I

Arkadiusz  Urbański

1b

Szkolny Konkurs Biologiczny „Różnorodność organizmów”

I

 

 

Olimpiada matematyczna Olimpus

I –szkoła, 21 w Polsce

Tymoteusz Płatacz

1b

Olimpiada matematyczna Olimpus

III-szkoła, 27 w Polsce